відпочинок в Чернівецькій області, Путила
Відпочинок в Карпатах 2019
Меню сайта
Категории раздела
Путила
Rest in Karpaten
Vacation Rental in the Carpathians
Весняний відпочинок
Оздоровлення
Населені пункти Путильського району
Статистика

Онлайн 1
Гостей 1
Пользователей 0
Форма входа
Поиск
 Протяті камені
 Гора Яровиця
 Водоспад Сучавський Гук
 ПамірКуполи Памір
Главная » Статьи » Путила

Мінеральне джерело "Сергіївська мінеральна"

   Мінеральне джерело знаходиться неподалік села Сергії, 6 км від Путили. Дістатися туди можна будь-яким транспортом, а останні 2 км краще пройтися все таки пішки. Адже краса місцевої природи незрівнянна, і навіть не дає можливості передати все це на фотознімку. 

  Мінеральне джерело огороджене дерев'яним парканом. Знаходиться на лівому боці від дороги. За типом воно є хлоридно-кальцієво-натрієвим з мінералізацією 2, 7 г/л. Джерельна вода солонувата і приємна на смак.

  Окрім того, джерело ще й має лікувальні властивості. Застосовується при лікуванні жовчовивідних шляхів, холециститіів, гепатитів, гастриту, виразки шлунка, нормалізує основні функції кишківника, лікує хронічні захворювання нирок і сечовивідних шляхів. Роль хлору у хімічному складі цього джерела полягає не тільки в лікування хронічних хвороб нирок, а й уі покращенні їх функціональної роботи. Натрій бере участь у регуляції водно-сольового обміну в органвізмі. Кальцій має протизапальну, протиалергічну дію та стимулює серцеву діяльність,

   Це мінеральне джерело корисне як при лікуванні хронічних хвороб, так і для профілактики хвороб шлунково-кишкового тракту, нирок і сечового міхура та серцево-судинних захворювань.

   Тому можете собі вдуматись.... Краще купувати дорогі ліки, які містять ще й чимало побічних ефектів чи випити води з цілющого джерела, насолоджуючись неперевершеною красою буковинських Карпат?


   Неподалік джерела, десь метрів 60, знаходиться невеличке джерело нафти, що є унікальним явищем Карпат!

 

Читайте також:

Родовище нафти в Карпатах

 

| Добавил: Администратор (02/06/2015)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]