відпочинок в Чернівецькій області, Путила
Відпочинок в Карпатах 2019
Меню сайта
Категории раздела
Путила
Rest in Karpaten
Vacation Rental in the Carpathians
Весняний відпочинок
Оздоровлення
Населені пункти Путильського району
Статистика

Онлайн 1
Гостей 1
Пользователей 0
Форма входа
Поиск
 Протяті камені
 Гора Яровиця
 Водоспад Сучавський Гук
 ПамірКуполи Памір
Главная » Статьи » Путила

Водоспад Паркулина

Літо в Карпатах - це не тільки гори, річки, скелі, каміння. Це можливість по-справжньому окунутися в світ краси та величі дикої природи. Райські місця, якими багаті Карпати, де справді відчуваєш себе як у казці - це водоспади. Тут завжди найкращі, неповторні, непередавані враження.

Відпочинок у Карпатах влітку ми пропонуємо розпочати з прекрасного....Подорожей до водоспадів. Цього разу хочемо Вам розповісти про водоспад Паркулина.

Дорога до водоспаду розпочинається з Путили і веде на хутір Паркулин. Пролягає через долину поміж горами та весь час супроводжується однойменною річкою Паркулина. Підйомів та спусків дуже мало. Зустрічаються кілька невеликих капличок, гуцульські хатки, ще через кілометрів 2 закинена ферма...Коли гравійна дорога закінчується, з поля зору зникають будь-які ознаки цивілізації. Ще кілометрів три дикою природою по грунтовій дорозі і ми біля водоспаду. Загальна протяжність пройденого шляху 6 км 200 м.

Це каскадний водоспад висотою 4 м, шириною 4,5 м. Табличок чи хоч якихось вказівників поряд немає. Є можливість піднятися на самий верх водоспаду. А в самому низу відкривається картина надзвичайної краси - обабіч русла водоспаду ростуть пишні кудлаті сосни, які ніби ворота пропускають повз себе бурхливі води цього карпатського водоспаду.

 

Читайте також:

Водоспад Сучавський

 

| Добавил: Администратор (03/08/2016)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]