відпочинок в Чернівецькій області, Путила
Відпочинок в Карпатах 2019
Меню сайта
Категории раздела
Путила
Rest in Karpaten
Vacation Rental in the Carpathians
Весняний відпочинок
Оздоровлення
Населені пункти Путильського району
Статистика

Онлайн 1
Гостей 1
Пользователей 0
Форма входа
Поиск
 Протяті камені
 Гора Яровиця
 Водоспад Сучавський Гук
 ПамірКуполи Памір
Главная » Статьи » Путила

Відпочинок в Карпатах біля річки

При виборі місця відпочинку, особливо в літній сезон, краще зупинитися в тих садибах, біля яких неподалік є природня або штучна водойма. В Карпатах літом буває досить жарко, тому бажання охолодитись, освіжитись чи скупатися до вас прийде неодмінно.

Переваги відпочинку біля річки

Якщо ви погуглили і вже вибрали будиночок в Карпатах, де поряд немає взагалі ні природніх, ні штучних водойм....Міняйте свій вибір! Будиночок, біля якого поряд є річка - це саме те, що вам треба. Навіть така маленька деталь, як шум гірської річки приємно вас дивуватиме з порогу чи навіть з вікна вашого будиночку. Шум гірської річки розряджає напружений психологічний стан і втому. Людині з дороги це ще як буде у нагоді. І ще одна деталь. Особливо хороший сон, коли спиш з відчиненим вікном під шум гірської річки... Ну а вже на наступний день, коли сонце буде високо над горизонтом, можна буде піти охолодитись до річки. Проте не поспішайте вранці стрибати у воду! Гірська річка довше прогрівається, ніж рівнинна.

відпочинок в Карпатах біля річки Путилка

Відпочинок в Карпатах біля річки - це море задоволення! На гірській річці у вас є можливість літом не тільки покупатись і позагоряти на сонці. Беріть з собою матраци, надувні круги, човни і гайда на воду! Гірські пороги, перехід плавних ділянок у швидкі бурхливі потоки, звивисті круті повороти...Саме такий відпочинок принесе вам набагато більше адреналіну й емоцій! Крім того долина річки - це пошук чогось нового. Вам неодмінно випаде полюбуватися незвичайним гірським схилом, виступом чи гірською вершиною. У пригоді стане фотоапарат. Адже потім неодмінно десь в офісі захочеться за чашкою кави пригадати найяскравіші моменти своєї незабутньої відпустки .

Наша садиба Хижина Гуцула якраз знаходиться поблизу гірської річки Путилки (на фото). Річка бере початок на гірському пасмі Максимець (с.Плоска, 17 км від Путили) та має довжину 42 км. Глибина - від 0,5 до 1,5 метра.

Літня спека, тепла річкова вода так і манять до себе. Тож чудова відпустка Вам гарантована!

Наші контакти: смт Путила, Чернівецька обл. Тел. +38 (096)927-73-75, +38 (050) 594-62-48 

 

Читайте також:

Відпочинок біля озера

 

| Добавил: Администратор (10/05/2015)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]