відпочинок в Чернівецькій області, Путила
Відпочинок в Карпатах 2019
Меню сайта
Категории раздела
Путила
Rest in Karpaten
Vacation Rental in the Carpathians
Весняний відпочинок
Оздоровлення
Населені пункти Путильського району
Статистика

Онлайн 1
Гостей 1
Пользователей 0
Форма входа
Поиск
 Протяті камені
 Гора Яровиця
 Водоспад Сучавський Гук
 ПамірКуполи Памір
Главная » Статьи » Путила

Вольєр диких тварин у селі Селятин


   Вольєр з дикими тваринами на території Селятинського лісництва було створено у 1995 році. Площа вольєру становить 3,8 гектарів.

   Спочатку у вольєрі тримали тільки оленів та кабанів, а тепер можна побачити двох ведмедів, вовка, кабана, оленів, лисиць, косуль, борсуків, зайців, їжаків, орлів, перепілок. Колись цих тварин урятували від смерті місцеві лісники, коли тварини були поранені чи хворі, чи то залишені батьками.

   Через строкатість видів диких тварин вольер було поділено на сектори. Дикі тварини частково змогли пристосуватися до вольєрних умов, та навіть дають себе годувати з рук. Наприклад, олені дуже полюбляють печений на дровах хліб, качани кукурудзи, овес, а ведмеді - пиво, морожену рибу, овочі, яблука, моркву, кашу з олією або маслом. За день два ведмеді з'їдають кілограм риби, два відра каші, а за рік - тонну моркви. Взимку ведмедям Аркаші і Маші дають пити вина, щоб не замерзли від лютих морозів.

 


 

   Влітку 2013 року була спроба втечі трьох борсуків і борсучихи. Тварини вирили траншею глибиною 90 см та довжиною 5 метрів. Всі втекли, окрім вагітної борсучихи, яка вже дала нове потомство - 3 борсучат.

   До вольєру здійснюються екскурсії, тут можна впритул наблизитися до лісових мешканців, та навіть сфотографувати їх з близької відстані. Туристи сюди найчастіше планують одноденний тур.

 

Читайте також:

Початок сезону полювання на тварин

 

| Добавил: Администратор (17/02/2014)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]